ریمو کردن ناخن

09124302505 همراه
ریمو کردن ناخن

اگر می خواهید ریمو کاشت ناخن را در منزل انجام دهید، این مقاله به صورت مرحله به مرحله، ریمو کاشت ناخن در منزل را به شما آموزش می دهد.

کاشت ناخن آیتک
کاشت ناخن آیتک

امروزه کاشت ناخن بسیار مد شده و طرفداران خاص خود را دارد. کاشت ساده ترین راه برای زیبا جلوه دادن ناخن ها می باشد اما طبیعی است که پس از مدتی باید از روی ناخن ها برداشته شوند یا اصطلاحا ریمو شوند.

ممکن است بخواهید برای ریمو کردن کاشت ناخن از یک ناخن کار کمک بگیرید اما شما می توانید برداشتن ناخن را خودتان در منزل به راحتی انجام دهید. در صورت بروز هر نوع مشکل با صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

در این مقاله ساده ترین و بهترین روش برای ریمو کاشت ناخن هایتان بدون وارد شدن آسیب به بافت ناخن را به شما آموزش می دهیم. این مقاله را از دست ندهید.

 

ریمو کردن کاشت ناخن چیست؟

ریمو کاشت ناخن - کاشت ناخن آیتک

ریمو کردن کاشت ناخن یعنی مواد به کار رفته روی سطح ناخن که در کاشت با پودر یا کاشت با ژل انجام شده است را بردارید یا در اصطلاح ریمو کنید.

ممکن است مسافرت باشید و دسترسی به ناخن کارتان نداشته باشید و یا اینکه میخواهید ناخن هایتان را به حالت ساده و طبیعی خود برگردانید و قصد ریمو ناخن خود را داشته باشید. در ادامه با ما باشید تا در کوتاه ترین زمان ریمو کاشت ناخن در منزل را براحتی انجام دهید.

 

لوازم مورد نیاز برای ریمو کردن کاشت ناخن

 

 1. سوهان دستی
 2. عقب زن 

 3. پنبه

 4. فویل آلومینیومی

 5. استون ۱۰۰ درصد 

 6. بافر ناخن

 7. پولیش ناخن

 مراحل ریمو کردن کاشت ناخن در خانه

مراحل ریمو کاشت ناخن در منزل - کاشت ناخن آیتک

مرحله اول ریمو کاشت ناخن : سوهان کشی

این مرحله، با خراش دادن کاشت ناخن آغاز می شود. با سوهان دستی روی ناخن هایتان را به گونه ای سوهان بکشید که سطحشان کاملا مات و زبر گردد تا به این وسیله آستون به لایه های زیرین بتواند نفوذ پیدا کند در نهایت ریمو ناخن هایتان سریع تر انجام می شود. سپس بلندی ناخن هایتان را نیز با استفاده از سوهان دستی تا محل بلندی ناخن طبیعی خودتان کوتاه کنید.

مرحله دوم ریمو کاشت ناخن : استون

در این مرحله نوبت استفاده از استون است. قبل از انجام این مرحله، لازم است که پوست اطراف ناخن هایتان را با وازلین چرب کنید سپس پنبه را به آستون آغشته کنید و روی ناخن هایتان قرار دهید. سپس فویل را دور انگشتان خود بپیچید و مراقب باشید پنبه از روی ناخن هایتان جدا نشود. به مدت 10 تا20 دقیقه فویل را باز نکنید.

مرحله سوم ریمو کاشت ناخن : برداشتن مواد

ناخن ها را از داخل فویل دربیاورید. مواد کاشت یا ژلیش نرم شده و در صورتی که عقب زن دارید می توانید با استفاده از آن، مواد را از روی ناخنتان بتراشید.

مرحله چهارم ریمو کاشت ناخن : صیقلی کردن ناخن

در این مرحله چون سطح ناخن کدر و زبر است، نوبت به صیقلی کردن سطح ناخن می رسد. با استفاده از بافر سطح ناخن را کمی صاف و عاری از هر زبری کنید. سپس ناخن هایتان را می توانید به فرم دلخواه خود دربیاورید.

مزایای ریمو کاشت ناخن در منزل

فوائد ریمو ناخن کاشت در منزل- کاشت ناخن آیتک

 • در این روش بدون آسیب رساندن به صدف ناخن مواد جدا می گردد.

 • این روش در منزل به راحتی قابل اجرا بوده و به وسایل حرفه ای کاشت ناخن نیازی ندارد.

 • در صورتی که کار کاشت توسط ناخن کار حرفه ای انجام شده باشد و ضخامت مواد در اندازه ای استاندارد باشد مدت زمان ریمو کردن کاشت در منزل حدودا طی یک ساعت انجام خواهد شد.

معایب ریمو کاشت ناخن در منزل 

 • در صورت استفاده نکردن از وازلین در اطراف ناخن، ممکن است با خشکی پوست اطراف ناخن مواجه شوید.

 • در صورتی که ناخن طبیعی شما توسط ناخن کار نازک شده باشد، بعد از ریموو کردن کل مواد به این روش، ناخن به شدت دردناک می گردد.

سخن پایانی

در این مقاله همه آنچه که برای ریمو کاشت ناخن نیاز داشتید بیان شده است. 

به شما پیشنهاد می کنیم جهت اینکه بتوانید این مهارت را بهتر بیاموزید و فرا بگیرید از دوره های کاشت ناخن آیتک که بهترین خدمات را با قیمت های استثنایی و مناسب اراِئه می دهند، بهره مند شوید.

سبک های دیگر کاشت ناخن

کاشت ناخن ساده 

کاشت ناخن هلویی

کاشت ناخن کروم

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن کوتاه

کاشت فرنچ دائم ناخن

کاشت ناخن ژورنالی

کاشت ناخن گریمی

کاشت و طراحی ناخن سه بعدی

کاشت ناخن میوه ای

کاشت ناخن نمازی

کاشت ناخن با طرح اسلیمی

کاشت ناخن بیبی بومر

طراحی ناخن با اکلیل

کاشت ناخن ژلیش

کاشت ناخن با فرمر

کاشت ناخن موقت

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید